 | PESD12VL2BT | NXP | DIODE 200 W, BIDIRECTIONAL, 2 ELEMENT, SILICON, TVS DIODE, TO-236AB, PLASTIC PACKAGE-3, Transient Suppressor | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VL2BT-N | BORN | 12A@8/20us 350W@8/20us 35V 13.3V Bidirectional 12V SOT-23 TVS Diodes ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VL2BT-ES | ElecSuper | 12A 450W 37V 13.3V Bidirectional 12V SOT-23 TVS Diodes ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VL2BT-MS | MSKSEMI | 5A 300W@8/20us 13.3V 12V SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VL2BT-QR | NEXPERIA | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VL2BT-TP | Tech Public | 10A@8/20us 300W@8/20us Bidirectional 12V SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||