 | PESD12VV1BL | NXP | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VV1BL-N | BORN | 5A@8/20us 24V 120W@8/20us 13.3V Bidirectional 12V DFN1006-2 TVS Diodes ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VV1BL-ES | ElecSuper | 6A 150W 20V 13.5V Bidirectional 12V DFN1006-2L TVS Diodes RoHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VV1BLSYL | NEXPERIA | TVS DIODE 12VWM 57VC DFN1006BD-2.57V Clamp 12A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006BD-2 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VV1BL,315 | NEXPERIA | TVS DIODE 12VWM 38VC DFN1006-2.38V Clamp 7.8A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | PESD12VV1BL-QYL | NEXPERIA | TVS DIODE 12VWM 38VC DFN10062.38V Clamp 7.8A (8/20µs) Ipp Tvs Diode Surface Mount DFN1006-2 | In Stock | Check Price | Get a Quote |