 | BSC019N04NS | INFINEON | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSC019N04NSG | INFINEON | Power Field-Effect Transistor, 29A I(D), 40V, 0.0019ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, GREEN, PLASTIC, TDSON-8 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSC019N04NS G | Infineon | 40V 100A 1.9mΩ@10V,50A 125W 4V 1 N-Channel TDSON-8(5x6) Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
| BSC019N04NS-VB | VBsemi Elec | 40V 120A 2.5mΩ@10V,120A N Channel QFN8(5X6) MOSFETs ROHS | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSC019N04NS G-VB | VBsemi | 40V 120A 83W 2.5mΩ@10V 4V@250uA 1 N-Channel DFN5x6-8 Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSC019N04NSGATMA1 | INFINEON | N-Channel Tape & Reel (TR) 1.9m Ω @ 50A, 10V ±20V 8800pF @ 20V 108nC @ 10V 8-PowerTDFN | In Stock | Check Price | Get a Quote |