 | DS1315EN-33+ | ADI | 20 Terminations 3.3V 20 Pin DS1315 Real Time Clocks Timer or RTC Subcategory Leap Year 0.032MHz | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | DS1315EN-33+T&R | ADI | Phantom Time Chip, 20-TSSOP_4.4-4.4_MM, 20 Pins, -40 to 85C | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | DS1315EN-33/T&R | ADI | DS1315 Real Time Clocks Leap Year Min 3V V Max 3.6V V | In Stock | Check Price | Get a Quote |