 | BZX84J-B10 | NXP | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BZX84J-B10-QX | Nexperia | BZX84J-B10-Q/SOD323F/SOD323F.Zener Diode 10 V 550 mW ±2% Surface Mount SOD-323F | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
| BZX84J-B10115 | NXP | 2 % 10 V 550 mW | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BZX84J-B10,115 | NEXPERIA | ZENER DIODE 10Ohm ±2% 200nA @ 7V -65°C~150°C TA 2 Terminations SC-90, SOD-323F | In Stock | Check Price | Get a Quote |