 | BTA12-600CW | ST | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | BTA12-600CW3G | LITTELFUSE | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | BTA12-600CWRG | UMW | TRIAC ALTERNISTOR 600V 12A TO220.TRIAC Alternistor - Snubberless 600 V 12 A Through Hole TO-220 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BTA12-600CW(KTP) | Unknown | 35mA 35mA 600V 1 TRIAC TO-220A TRIACs RoHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BTA12-600CWRG(UMW) | UMW | 60mA 50mA 600V TO-220A TRIACs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote |