 | PBSS4350T | NXP | TRANSISTOR 2000 mA, 50 V, NPN, Si, SMALL SIGNAL TRANSISTOR, TO-236AB, PLASTIC PACKAGE-3, BIP General Purpose Small Signal | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | PBSS4350T-HXY | Unknown | 50V 350mW 2A SOT-23 Single Bipolar Transistors RoHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||