 | LM285Z-2.5 | ONSEMI | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5G | ONSEMI | -40°C~85°C TA Fixed 1.27mm PMIC LM285 TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5RA | ONSEMI | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5RP | ONSEMI | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5RAG | ONSEMI | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5#PBF | Analog Devices Inc. | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5/LFT7 | TI | LM285-2.5-N MICROPOWER VOLTAGE R.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285Z-2.5/NOPB | TI | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | LM285Z-2.5#TRPBF | Analog Devices Inc. | IC VREF SHUNT 1.5% TO92-3.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA TO-92-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote |