 | IRFR120NTR | INFINEON | Power Field-Effect Transistor, 9.1A I(D), 100V, 0.21ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252AA, DPAK-3 | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
| IRFR120NTRL | INFINEON | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | IRFR120NTRPBF | INFINEON | MOSFET N-CH 100V 9.4A DPAK.N-Channel 100 V 9.4A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount TO-252AA (DPAK) | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IRFR120NTR(UMW) | UMW | 100V 9.4A 210mΩ@10V 48W 4V@250uA TO-252 Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IRFR120NTRLPBF | INFINEON | MOSFET (Metal Oxide) N-Channel Tape & Reel (TR) 210m ? @ 5.6A, 10V ±20V 330pF @ 25V 25nC @ 10V 100V TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IRFR120NTRRPBF | INFINEON | MOSFET (Metal Oxide) N-Channel Tape & Reel (TR) 210m ? @ 5.6A, 10V ±20V 330pF @ 25V 25nC @ 10V 100V TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IRFR120NTRPBF-ES | ElecSuper | 100V 9A 20W 1.5V@250uA 1 N-Channel TO-252 Single FETs, MOSFETs RoHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
| IRFR120NTRPBF-VB | VBsemi Elec | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | IRFR120NTRPBF-HXY | Unknown | 100V 12A 17W 120mΩ@10V,3A 1V 1 N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IRFR120NTRPBF-JSM | JSMSEMI | 100V 15A 115mΩ@4.5V,8A 50W 3V@250uA 1 N-Channel TO-252 Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote |