 | IPB108N15N3 G | Infineon | 150V 10.8mΩ@10V,83A 214W 1 N-Channel TO-263 Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IPB108N15N3 G-VB | VBsemi | 150V 128A 125W 5V 1 N-Channel TO-263(D2PAK) Single FETs, MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote |