 | IPB107N20N3 | INFINEON | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IPB107N20N3G | INFINEON | Description: Power Field-Effect Transistor, 88A I(D), 200V, 0.0107ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-263AB, GREEN, PLASTIC, TO-263, 3 PIN | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | IPB107N20N3 G | Infineon | MOSFETs N-Ch 200V 88A D2PAK-2 OptiMOS 3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
| IPB107N20N3GXT | INFINEON | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | IPB107N20N3GATMA1 | INFINEON | MOSFET N-CH 200V 88A D2PAK.N-Channel 200 V 88A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3 | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | IPB107N20N3G(TOKMAS) | Tokmas Semiconductor | 200V 110A 11.5mΩ@10V 320W 3.6V@250uA TO-263 Single FETs, MOSFETs RoHS | In Stock | Check Price | Get a Quote |