 | BZX84J-B12 | NXP | 12V, 0.55W, SILICON, UNIDIRECTIONAL VOLTAGE REGULATOR DIODE, PLASTIC, SC-90, 2 PIN | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BZX84J-B12-QX | Nexperia | BZX84J-B12-Q/SOD323F/SOD323F.Zener Diode 12 V 550 mW ±1.67% Surface Mount SOD-323F | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
| BZX84J-B12115 | NXP | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | BZX84J-B12,115 | NEXPERIA | ZENER DIODE 10Ohm ±2% 100nA @ 8V -65°C~150°C 2 Terminations SC-90, SOD-323F | In Stock | Check Price | Get a Quote |