| BZX84-C47 215 | NXP | ±0.1% 47 V -55°C ~ 125°C 250 mW 2 Terminations 0402 (1005 Metric) | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BZX84-C47,215 | NEXPERIA | ZENER DIODE 170Ohm ±5% 50nA @ 32.9V -65°C~150°C 3 Terminations ZENER TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | In Stock | Check Price | Get a Quote |