 | BTA12-800CWRG | ST | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||||
 | BTA12-800CWRG(UMW) | UMW | 60mA 50mA 800V TO-220A TRIACs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote |