 | BSZ097N04LS | INFINEON | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSZ097N04LSG | INFINEON | Description: Power Field-Effect Transistor, 12A I(D), 40V, 0.0142ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, GREEN, PLASTIC, TSDSON-8 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSZ097N04LS G | Infineon | MOSFETs N-Ch 40V 40A TSDSON-8 OptiMOS 3 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSZ097N04LS G-VB | VBsemi | 40V 409A 3.7W 4.5mΩ@10V 2.2V@250uA 1 N-Channel QFN8(3X3) MOSFETs ROHS | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | BSZ097N04LSGATMA1 | INFINEON | N-Channel Tape & Reel (TR) 9.7m Ω @ 20A, 10V ±20V 1900pF @ 20V 24nC @ 10V 8-PowerTDFN | In Stock | Check Price | Get a Quote |