MURATA CDBKB455KCAY09-R0
MURATA CDBKB455KCAY09-R0
MURATA CDBKB455KCAY09-R0
Manufacturer No:
CDBKB455KCAY09-R0
CDBKB455KCAY09-R0 Information
  • Size / Dimension
  • 0.260Lx0.236W 6.60mmx6.00mm
  • 5 (48 Hours)
  • Termination
  • SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
  • 80°C
  • Min Operating Temperature
  • -20°C
  • Type
  • Parameter
  • Composition
  • Ceramic
  • Frequency
  • 455kHz Center
  • Bandwidth
  • 4kHz
  • Length
  • 6.2mm
  • Height (Max)
  • 0.122 3.10mm