MURATA CDALF10M7GA046-A0
MURATA CDALF10M7GA046-A0
MURATA CDALF10M7GA046-A0
Manufacturer No:
CDALF10M7GA046-A0
Manufacturer:
MURATA
Package:
Radial
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
CDALF10M7GA046-A0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Mounting Type
  • Through Hole
  • Package / Case
  • Radial
  • Packaging
  • Tape & Reel (TR)
  • Series
  • GA
  • Size / Dimension
  • 0.315Lx0.118W 8.00mmx3.00mm
  • Part Status
  • Not For New Designs
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
  • 1 (Unlimited)
  • Frequency
  • 10.7MHz Center
  • Bandwidth
  • 330kHz
  • Filter Type
  • Discriminator
  • Type
  • Parameter
  • Insertion Loss
  • 3dB
  • Height (Max)
  • 0.236 6.00mm