Renesas 4MA125000Z3BACTGI
Renesas 4MA125000Z3BACTGI
Renesas 4MA125000Z3BACTGI
Manufacturer No:
4MA125000Z3BACTGI
Manufacturer:
Renesas
Package:
SMD/SMT
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
4MA125000Z3BACTGI Information
  • Type
  • Parameter
  • Mount
  • Surface Mount
  • Package / Case
  • SMD/SMT
  • Number of Pins
  • 6
  • Packaging
  • Bulk
  • Published
  • 2013
  • Pbfree Code
  • yes
  • Part Status
  • Active
  • Number of Terminations
  • 6
  • ECCN Code
  • EAR99
  • Max Operating Temperature
  • 85°C
  • Type
  • Parameter
  • Min Operating Temperature
  • -40°C
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • HTS Code
  • Subcategory
  • XO, Clock
  • Technology
  • CMOS
  • Supply Voltage
  • 2.5V
  • Frequency
  • 125MHz
  • Frequency Stability
  • 50 ppm
  • Physical Dimension
  • 5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
  • 125MHz