 | LM285MX-2.5 | TI | 1.27mm PMIC SOIC | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | LM285MX-2.5 NOPB | TI | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | LM285MX-2.5/NOPB | TI | IC VREF SHUNT 1.5% 8SOIC.Shunt Voltage Reference IC Fixed 2.5V V ±1.5% 20 mA 8-SOIC | - | In Stock | Check Price | Get a Quote |