 | ATMEGA64L-8AU | Microchip | ATmega64 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | ATMEGA64L-8AUR | Microchip | ATmega64 | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | ATMEGA64L-8AUA4 | Microchip | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64TQFP.AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) | - | In Stock | Check Price | Get a Quote | ||
 | ATMEGA64L-8AUSL886 | Microchip | Microcontroller | In Stock | Check Price | Get a Quote | |||
 | ATMEGA64L-8AU-SL383 | Microchip | Microcontroller 64 Pin 8MHz 3V TQFP | In Stock | Check Price | Get a Quote |