Renesas XLP736021.530000X
Renesas XLP736021.530000X
Renesas XLP736021.530000X
Manufacturer No:
XLP736021.530000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XLP736021.530000X Information
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 21.53MHz
  • Frequency Stability
  • ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 120mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm