Renesas XLP735563.760000X
Renesas XLP735563.760000X
Renesas XLP735563.760000X
Manufacturer No:
XLP735563.760000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
XLP735563.760000X Information
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 563.76MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 120mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm