Renesas XLP735062.500000I
Renesas XLP735062.500000I
Renesas XLP735062.500000I
Manufacturer No:
XLP735062.500000I
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
XLP735062.500000I Information
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 62.5MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 120mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm