Renesas XLL73V148.000000X
Renesas XLL73V148.000000X
Renesas XLL73V148.000000X
Manufacturer No:
XLL73V148.000000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
XLL73V148.000000X Information
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Series
  • XPRESSO? FVXO-LC73
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
  • VCXO
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 148MHz
  • Current - Supply (Max)
  • 100mA
  • Absolute Pull Range (APR)
  • ±50ppm
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm