Renesas XLH738131.072000X
Renesas XLH738131.072000X
Renesas XLH738131.072000X
Manufacturer No:
XLH738131.072000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
XLH738131.072000X Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 6 Weeks
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Frequency
  • 131.072MHz
  • Frequency Stability
  • ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 55mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm