Renesas XLH735220.000000I
Renesas XLH735220.000000I
Renesas XLH735220.000000I
Manufacturer No:
XLH735220.000000I
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Wed, May 13 - Thu, May 14, 2026
XLH735220.000000I Information
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Series
  • XPRESSO? FXO-HC73
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
  • XO (Standard)
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 220MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 60mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm