Renesas XLH735101.000000X
Renesas XLH735101.000000X
Renesas XLH735101.000000X
Manufacturer No:
XLH735101.000000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
XLH735101.000000X Information
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Series
  • XPRESSO? FXO-HC73
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
  • XO (Standard)
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 101MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 47mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm