Renesas XLH735028.000000I
Renesas XLH735028.000000I
Renesas XLH735028.000000I
Manufacturer No:
XLH735028.000000I
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XLH735028.000000I Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 6 Weeks
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Frequency
  • 28MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 35mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm