Renesas XLH730133.000000I
Renesas XLH730133.000000I
Renesas XLH730133.000000I
Manufacturer No:
XLH730133.000000I
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XLH730133.000000I Information
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Series
  • XPRESSO? FXO-HC73
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
  • XO (Standard)
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 133MHz
  • Frequency Stability
  • ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 55mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm