Renesas XLH730105.000000X
Renesas XLH730105.000000X
Renesas XLH730105.000000X
Manufacturer No:
XLH730105.000000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XLH730105.000000X Information
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 105MHz
  • Frequency Stability
  • ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 47mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm