Renesas XLH730033.177600I
Renesas XLH730033.177600I
Renesas XLH730033.177600I
Manufacturer No:
XLH730033.177600I
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
XLH730033.177600I Information
  • Operating Temperature
  • -40°C~85°C
  • Size / Dimension
  • 0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Parameter
  • Frequency
  • 33.1776MHz
  • Frequency Stability
  • ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 35mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm