Renesas XLH730022.118400I
Renesas XLH730022.118400I
Renesas XLH730022.118400I
Manufacturer No:
XLH730022.118400I
Manufacturer:
Renesas
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Sat, May 16 - Sun, May 17, 2026
XLH730022.118400I Information
  • Type
  • Parameter
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • Pbfree Code
  • icon-pbfree yes
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVCMOS OUTPUT
  • Supply Voltage
  • 3.3V
  • Reach Compliance Code
  • compliant
  • Frequency Stability
  • 100%
  • Operating Temperature (Max)
  • 85°C
  • Physical Dimension
  • 7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
  • -40°C
  • Type
  • Parameter
  • Operating Frequency
  • 22.1184MHz
  • Rise Time-Max
  • 3ns
  • Fall Time-Max
  • 3ns
  • Symmetry-Max
  • 55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
  • 3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
  • 3.135V
  • Oscillator Type
  • HCMOS
  • Output Load
  • 15 pF