Renesas XLH725125.000000X
Renesas XLH725125.000000X
Renesas XLH725125.000000X
Manufacturer No:
XLH725125.000000X
Manufacturer:
Renesas
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Wed, May 13 - Thu, May 14, 2026
XLH725125.000000X Information
  • Type
  • Parameter
  • Surface Mount
  • YES
  • Mounting Feature
  • SURFACE MOUNT
  • Pbfree Code
  • icon-pbfree yes
  • Additional Feature
  • ENABLE/DISABLE FUNCTION; ALSO COMPATIBLE WITH LVCMOS OUTPUT
  • Supply Voltage
  • 2.5V
  • Reach Compliance Code
  • compliant
  • Frequency Stability
  • 50%
  • Operating Temperature (Max)
  • 70°C
  • Physical Dimension
  • 7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
  • -20°C
  • Type
  • Parameter
  • Operating Frequency
  • 125MHz
  • Rise Time-Max
  • 3ns
  • Fall Time-Max
  • 3ns
  • Symmetry-Max
  • 55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
  • 2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
  • 2.375V
  • Oscillator Type
  • HCMOS
  • Output Load
  • 15 pF