Renesas XLH538074.250000X
Renesas XLH538074.250000X
Renesas XLH538074.250000X
Manufacturer No:
XLH538074.250000X
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XLH538074.250000X Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 6 Weeks
  • Operating Temperature
  • -20°C~70°C
  • Series
  • XPRESSO? FXO-HC53
  • Size / Dimension
  • 0.203Lx0.132W 5.15mmx3.35mm
  • Type
  • XO (Standard)
  • Parameter
  • Voltage - Supply
  • 3.3V
  • Frequency
  • 74.25MHz
  • Frequency Stability
  • ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
  • 47mA
  • Height Seated (Max)
  • 0.055 1.40mm