MURATA XDCAH25M000EHA01P0
MURATA XDCAH25M000EHA01P0
MURATA XDCAH25M000EHA01P0
Manufacturer No:
XDCAH25M000EHA01P0
Manufacturer:
MURATA
Package:
6-SMD, No Lead
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XDCAH25M000EHA01P0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Mounting Type
  • Surface Mount
  • Package / Case
  • 6-SMD, No Lead
  • Mfr
  • Murata Electronics
  • Package
  • Digi-Reel?
  • Product Status
  • Obsolete
  • Frequency - Center
  • 25 MHz
  • Series
  • XDCAH
  • Operating Temperature
  • -40°C ~ 85°C
  • Size / Dimension
  • 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
  • 470 Ohms
  • Type
  • Parameter
  • Number of Poles
  • 4
  • Bandwidth
  • 1 kHz
  • Insertion Loss
  • 4dB
  • Ripple
  • 1dB
  • Height (Max)
  • 0.049" (1.25mm)