MURATA XDCAG58M050MGA00P0
MURATA XDCAG58M050MGA00P0
MURATA XDCAG58M050MGA00P0
Manufacturer No:
XDCAG58M050MGA00P0
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XDCAG58M050MGA00P0 Information
  • Frequency - Center
  • 58.05 MHz
  • Operating Temperature
  • -20°C ~ 70°C
  • Size / Dimension
  • 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
  • 250 Ohms
  • Bandwidth
  • 4 kHz
  • Height (Max)
  • 0.049" (1.25mm)