MURATA XDCAG49M950PGA00P0
MURATA XDCAG49M950PGA00P0
MURATA XDCAG49M950PGA00P0
Manufacturer No:
XDCAG49M950PGA00P0
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Wed, May 13 - Thu, May 14, 2026
XDCAG49M950PGA00P0 Information
  • Frequency - Center
  • 49.95 MHz
  • Operating Temperature
  • -20°C ~ 70°C
  • Size / Dimension
  • 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
  • 400 Ohms
  • Bandwidth
  • 5 kHz
  • Height (Max)
  • 0.049" (1.25mm)