MURATA XDCAG45M000RGA00P0
MURATA XDCAG45M000RGA00P0
MURATA XDCAG45M000RGA00P0
Manufacturer No:
XDCAG45M000RGA00P0
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
XDCAG45M000RGA00P0 Information
  • Frequency - Center
  • 45 MHz
  • Operating Temperature
  • -20°C ~ 70°C
  • Size / Dimension
  • 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
  • 800 Ohms
  • Bandwidth
  • 7.5 kHz
  • Insertion Loss
  • 3dB
  • Height (Max)
  • 0.049" (1.25mm)