MURATA XDCAF21M700MAA00P0
MURATA XDCAF21M700MAA00P0
MURATA XDCAF21M700MAA00P0
Manufacturer No:
XDCAF21M700MAA00P0
Manufacturer:
MURATA
Package:
6-SMD, No Lead
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
XDCAF21M700MAA00P0 Information
  • Type
  • Parameter
  • Mounting Type
  • Surface Mount
  • Package / Case
  • 6-SMD, No Lead
  • Mfr
  • Murata Electronics
  • Package
  • Digi-Reel?
  • Product Status
  • Obsolete
  • Frequency - Center
  • 21.7 MHz
  • Series
  • XDCAF
  • Operating Temperature
  • -20°C ~ 70°C
  • Size / Dimension
  • 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Impedance
  • 1.05 kOhms
  • Type
  • Parameter
  • Number of Poles
  • 2
  • Bandwidth
  • 3.75 kHz
  • Insertion Loss
  • 2dB
  • Ripple
  • 1dB
  • Height (Max)
  • 0.049" (1.25mm)