MURATA RGLD4X103JT2
MURATA RGLD4X103JT2
MURATA RGLD4X103JT2
Manufacturer No:
RGLD4X103JT2
Manufacturer:
MURATA
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
RGLD4X103JT2 Information
  • Type
  • Parameter
  • Tolerance
  • 5%
  • Temperature Coefficient
  • 200 ppm/°C
  • Resistance
  • 10kOhm
  • Number of Elements
  • 4
  • Height
  • 5mm
  • Length
  • 12.6mm
  • Width
  • 2.5mm