onsemi NCP301LSN39T1
onsemi NCP301LSN39T1
Manufacturer No:
NCP301LSN39T1
Description:
-40℃~+85℃@(Ta) Active Low 1 TSOP-5 Supervisors
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
NCP301LSN39T1 Information
  • Temperature Range
  • -40℃~+85℃@(Ta)
  • ChipType
  • Voltage Monitor
  • Operating Voltage
  • 800mV~10V
  • Threshold Voltage
  • 3.9V