HGSEMI MAX809MM3-4.38/TR
HGSEMI MAX809MM3-4.38/TR
Manufacturer No:
MAX809MM3-4.38/TR
Manufacturer:
HGSEMI
Package:
Description:
200ms -40℃~+85℃ 1 SOT-23 Supervisors ROHS
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
MAX809MM3-4.38/TR Information
  • Temperature Range
  • -40℃~+85℃
  • standby current
  • 5.5uA
  • ChipType
  • Voltage Detector
  • Operating Voltage
  • 1V~6V
  • Threshold Voltage
  • 4.38V