Slkor MAX809C293NR
Slkor MAX809C293NR
Manufacturer No:
MAX809C293NR
Manufacturer:
Slkor
Package:
Description:
200ms -30℃~+80℃ 1 SOT-23 Supervisors RoHS
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
MAX809C293NR Information
  • 200ms
  • Output Type
  • Open Drain
  • Temperature Range
  • -30℃~+80℃
  • standby current
  • 1.8uA
  • ChipType
  • Voltage Detector
  • Operating Voltage
  • 1.2V~7.5V
  • Threshold Voltage
  • 2.93V