Slkor MAX809C263NR
Slkor MAX809C263NR
Manufacturer No:
MAX809C263NR
Manufacturer:
Slkor
Package:
Description:
200ms -30℃~+80℃@(Ta) 1 SOT-23 Supervisors RoHS
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
MAX809C263NR Information
  • Type
  • Parameter
  • Package
  • SOT-23
  • Reset Timeout
  • 200ms
  • Output Type
  • Open Drain
  • Temperature Range
  • -30℃~+80℃@(Ta)
  • standby current
  • 1.8uA
  • ChipType
  • Voltage Monitor
  • Operating Voltage
  • 1.2V~7.5V
  • Threshold Voltage
  • 2.63V