MURATA LXRW0YV900-053
MURATA LXRW0YV900-053
MURATA LXRW0YV900-053
Manufacturer No:
LXRW0YV900-053
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
LXRW0YV900-053 Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 12 Weeks
  • Operating Temperature
  • -30°C~85°C
  • Packaging
  • Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
  • 0.024Lx0.024W 0.60mmx0.60mm
  • Feature
  • Voltage Tuning
  • Part Status
  • Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
  • 3 (168 Hours)
  • Voltage - Rated
  • 50V
  • Capacitance Range
  • 45pF~90pF
  • Height Seated (Max)
  • 0.012 0.30mm