MURATA LXRW0YV330-056
MURATA LXRW0YV330-056
MURATA LXRW0YV330-056
Manufacturer No:
LXRW0YV330-056
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Fri, May 15 - Sat, May 16, 2026
LXRW0YV330-056 Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 12 Weeks
  • Operating Temperature
  • -30°C~85°C
  • Packaging
  • Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
  • 0.024Lx0.024W 0.60mmx0.60mm
  • Feature
  • Voltage Tuning
  • Part Status
  • Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
  • 3 (168 Hours)
  • Voltage - Rated
  • 50V
  • Capacitance Range
  • 16.5pF~33pF
  • Height Seated (Max)
  • 0.012 0.30mm