HGSEMI LM285M3-1.2/TR
HGSEMI LM285M3-1.2/TR
Manufacturer No:
LM285M3-1.2/TR
Manufacturer:
HGSEMI
Package:
Description:
1.2V Fixed SOT-23 Voltage Reference ROHS
Shipped from:HK Warehouse
Expected Shipping:Thu, May 14 - Fri, May 15, 2026
LM285M3-1.2/TR Information
  • Package
  • SOT-23
  • Output Voltage
  • 1.2V
  • Operating Temperature
  • -40℃~+85℃
  • Noise - 10Hz to 10kHz