MURATA FSRB100100RTB00B
MURATA FSRB100100RTB00B
MURATA FSRB100100RTB00B
Manufacturer No:
FSRB100100RTB00B
FSRB100100RTB00B Information
  • Resistance
  • 475Ohm
  • Test Frequency
  • 100MHz
  • Parameter
  • Impedance
  • 475Ohm
  • Impedance @ Frequency
  • 45Ohm @ 100MHz
  • Outside Diameter
  • 10 mm
  • Outer Dimension
  • 0.394 Dia (10.00mm)
  • Height
  • 10mm
  • Length
  • 0.394 10.00mm
  • Diameter - Inside
  • 6 mm
  • Diameter - Inner
  • 0.236 Dia (6.00mm)