MURATA FSRB100080RTB00B
MURATA FSRB100080RTB00B
MURATA FSRB100080RTB00B
Manufacturer No:
FSRB100080RTB00B
FSRB100080RTB00B Information
  • RT
  • Packaging
  • Bulk
  • Resistance
  • 388Ohm
  • Parameter
  • Test Frequency
  • 100MHz
  • Impedance
  • 388Ohm
  • Impedance @ Frequency
  • 388Ohm @ 100MHz
  • Outside Diameter
  • 10 mm
  • Outer Dimension
  • 0.394 Dia (10.00mm)
  • Diameter
  • 10mm
  • Height
  • 8mm
  • Length
  • 0.315 8.00mm
  • Diameter - Inside
  • 6 mm