Microchip DSC1001DL1-025.2000
Microchip DSC1001DL1-025.2000
Microchip DSC1001DL1-025.2000
Manufacturer No:
DSC1001DL1-025.2000
DSC1001DL1-025.2000 Information
  • Type
  • Parameter
  • Factory Lead Time
  • 7 Weeks
  • Surface Mount
  • YES
  • Operating Temperature
  • -40°C~105°C
  • Packaging
  • Tube
  • Size / Dimension
  • 0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
  • e4
  • Part Status
  • Parameter
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
  • 1 (Unlimited)
  • XO (Standard)
  • Terminal Finish
  • Nickel/Palladium/Gold (Ni/Pd/Au)
  • Voltage - Supply
  • 1.8V~3.3V
  • Supply Voltage
  • 3.3V
  • Frequency
  • 25.2MHz
  • Frequency Stability
  • ±50ppm